FOOTBALL MANAGER 2021 PC + BETA

Nowe elementy i ulepszenia gry gwarantują nowe poziomy głębi, dramatyzmu i realizmu piłkarskiego. W FM21 otrzymujesz narzędzia jakich jeszcze nie było, aby udowodnić swoje umiejętności i osiągnąć sukcesy w klubie. Kup przed premierą w Steam i zyskaj 10% rabatu oraz wczesny dostęp.

133.99 PLN


PLATFORMA: STEAM  
Data wydania: 2020-11-24
Wydawca: SEGA
Developer: Sports Interactive
Wersja językowa:
ANGIELSKI / POLSKI

Menedżer jest sercem każdego piłkarskiego klubu. W Football Manager 2021 nowe funkcje i szczegółowość wyższego poziomu pokazują to jak nigdy dotąd, dając ci wszystkie narzędzia potrzebne do osiągnięcia elitarnego poziomu.

Mogąc wybierać z ponad 50 krajów i 2500 klubów na każdym poziomie, możliwości są nieskończone. Wybór należy do ciebie, szefie.

 • Wybierz klub i wyzwanie, które pobudzi twoją ambicję, a następnie pracuj z władzami klubu, by spełnić ich oczekiwania... lub licz się z konsekwencjami.
 • Połącz siły z personelem pomocniczym, by ocenić siłę i możliwości twojej drużyny, a następnie ruszaj na rynek transferowy. Bardzo prawdopodobne, że w swojej akademii znajdziesz młodą gwiazdę, która marzy o tym, by grać w pierwszym składzie.
 • Szlifuj taktyki, formacje i style gry – przygotuj się na każdą okazję, by zmaksymalizować szansę swojego klubu na wygraną i zdobycie trzech punktów.
 • Zanurz się w spektaklu dnia meczowego i poczuj menedżerską chwałę, kiedy twoje plany ziszczą się na murawie.

Interakcja

Komunikowanie się z graczami i mediami nigdy nie było bardziej realistyczne i sensowne. System gestów pozwala ci wyrazić wszystkie emocje, a szybkie pogawędki usprawniają krótkie, nieformalne rozmowy, które są częścią dnia każdego menadżera. W FM21 ludzie poczują wagę twoich słów i poznają dzięki temu, jakim menadżerem jesteś.

Dzień meczowy

Każde spotkanie to teraz prawdziwy spektakl. Otrzymasz lepszą analizę i porady przedmeczowe, jak również więcej reakcji i danych po meczu, a nasz zupełnie nowych system sG pozwoli ci zobaczyć, jak skuteczna (lub nie) była twoja drużyna w wykorzystywaniu stworzonych przez siebie szans. Te ulepszone dane, wraz z przebudowanym interfejsem meczowym, sprawią, że będziesz bliżej akcji niż kiedykolwiek wcześniej.

Rekrutacja

Nowe role członków sztabu, spotkania, interakcje wprowadzają powiew świeżości do najbardziej popularnych obszarów gry. Spotkania rekrutacyjne gwarantują teraz, że ty i twój zespół skautów będziecie po tej samej stronie, jeśli chodzi o kolejne ruchy i długoterminową strategię klubu na rynku transferowym. Ponadto będziecie też w stanie kontaktować się bezpośrednio z agentami w sprawie zainteresowania gracza dołączeniem do waszego klubu.

Koniec sezonu

Przeżyj kampanie ponownie i świętuj swój sukces jak nigdy wcześniej. Nowa prezentacja podsumowująca sezon przedstawia najlepsze momenty ze świata na boisku i poza nim, a reprezentatywne zwycięstwa są jeszcze przyjemniejsze dzięki ulepszonej prezentacji tytułów i uwagi mediów.


To tylko kilka z wielu nowych funkcji w Football Manager 2021. Więcej zostanie ogłoszone na naszych kanałach społecznościowych w nadchodzących tygodniach.

To gra, który wynagradza planowanie i wiedzę, ale nie ma z góry zaplanowanego zakończenia lub scenariusza – są tylko niekończące się możliwości. Każdy klub ma swoją własną historię, a twoim zadaniem jest ją stworzyć.

Wczesny dostęp powinien pojawić się na około dwa tygodnie przed datą premiery, 24 listopada. Kup przed premierą tutaj, w Steam, lub u uczestniczącego dystrybutora cyfrowego, aby zagrać przed innymi. FM21 Touch, uproszczona wersja menedżera, jest ponownie dodawana bezpłatnie (wyłącznie na PC/Mac).

Trailer Video

Wymagania Systemowe

Minimalne:

 • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
 • System operacyjny: Windows 7 (SP1), 8/8.1, 10 (Update 1903/May 2019 or later) – 64-bit
 • Procesor: Intel Core 2 or AMD Athlon 64 – 1.8 GHz +
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT or AMD/ATI Mobility Radeon HD 3650 – 256MB VRAM
 • DirectX: Wersja 11
 • Miejsce na dysku: 7 GB dostępnej przestrzeni

Aktywacja klucza

Aktywuj przez Steam:  
Pobierz i zainstaluj klienta Steam na swoim komputerze.
( https://steamcdn-a.akamaihd.net/client/installer/SteamSetup.exe )
Otwórz klienta Steam, zaloguj się i znajdź kartę Gry w górnym menu.
Kliknij to, a następnie wybierz „Aktywuj produkt na Steamie…”Znajdź swój klucz Steam w przesłanym od nas mailu skopiuj go oraz wklej w aplikacji steam.


Twoja gra jest teraz widoczna na karcie „Biblioteka” i jest dostępna do pobrania / zainstalowania, gdy będziesz gotowy.
Dodatkowe wsparcie dla klienta Steam można znaleźć tutaj: https://help.steampowered.com/en/wizard/HelpWithSteam