THE SIMS 4 ŚNIEŻNA ESKAPADA PC

W The Sims™ 4 Śnieżna eskapada Dodatek czekają na Ciebie sporty zimowe, gorące źródła i projektowanie domu w stylu japońskim. Odkryj nowe przygody – od jazdy na sankach i snowboardzie po ogniste kociołki i wspinaczkę. Niezależnie od stylu życia, czeka Cię dobra zabawa. Zamów teraz w przedsprzedaży!

139.99 PLN


PLATFORMA: ORGIN  
Data wydania: 2020-11-13
Wydawca: Electronic Arts
Developer: Maxis
Wersja językowa:
ANGIELSKI / POLSKI

Przygotuj się na ekscytujące sporty zimowe, odpręż się w gorącym źródle i zaprojektuj dom w stylu japońskim w The Sims™ 4 Śnieżna eskapada Dodatek*, już dostępnym w przedsprzedaży. Odkryj nowe przygody w świecie góry Komorebi – rzuć swoim Simom wyzwanie i wyślij ich na wyprawę wspinaczkową, podczas której będą mieli szansę zacieśnić więzi. Nieważne, czy Twoi Simowie uwielbiają jazdę na sankach lub snowboardzie, czy wolą siedzieć nad ognistym kociołkiem przy stoliku kotatsu – każdy, niezależnie od stylu życia, znajdzie tu coś dla siebie.


GŁÓWNE CECHY

  • Szukaj wrażeń – przetestuj umiejętności i wytrzymałość Twojego Sima podczas aktywności na stoku! Szusuj na nartach, popisuj się akrobacjami na snowboardzie lub wsiądź na sanki razem z innym Simem. Wolisz zdobywać szczyty niż z nich zjeżdżać? Rozwijaj umiejętność wspinaczki i wysyłaj swojego Sima na emocjonujące, a czasem wręcz niebezpieczne wyprawy wspinaczkowe.

  • Osiągnij zen – Simowie zapomną o troskach podczas kąpieli w naturalnym, gorącym źródle. Potem będą mogli się odprężyć, jedząc posiłek z ognistego kociołka przy stoliku kotatsu lub wybrać się na wspólną wędrówkę przez las bambusowy czy śnieżne zaspy. Poznaj spokój płynący z uważnych spacerów i słuchania kojącej muzyki. Naucz się kontrolować emocje, by odkryć stan wewnętrznej równowagi.

  • Stwórz swoje sanktuarium – niezależnie od tego, czy preferujesz tradycyjny styl japoński, czy wolisz jego nowoczesne wydanie, możesz umieścić w swoim domu drzwi, okna i parawany typu shoji, a także maty tatami i wiele innych mebli oraz ozdób, które idealnie wpasują się w Twój styl życia. Zdejmuj buty w przedsionku zwanym genkan, skąpanym w subtelnym świetle papierowych lampionów, lub stwórz na zewnątrz własny ogród skalny.

  • Określ swój styl życia – odblokuj nowe efekty związane z osobowością i relacjami dzięki wprowadzeniu stylów życia i odczuć. Twój Sim nabywa style życia za sprawą swoich działań i zwyczajów. Odczucia pojawiają się w następstwie wspólnych przeżyć i wywierają trwały wpływ na relacje Sima z innymi, modyfikując jego interakcje towarzyskie.

*WYMAGANA JEST GRA THE SIMS 4 (SPRZEDAWANA OSOBNO) ORAZ WSZYSTKIE AKTUALIZACJE DO NIEJ. ZOB. MINIMALNE WYMOGI SYSTEMOWE DLA PAKIETU.

Trailer Video

Wymagania Systemowe

Minimalne:

  • System operacyjny: 64 Bit Required. Windows 7 (SP1), Windows 8, Windows 8.1, or Windows 10
  • Procesor: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ or equivalent (For computers using built-in graphics chipsets, the game requires 2.0 GHz Intel Core 2 Duo, 2.0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62 or equivalent)
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce 6600 or better, ATI Radeon X1300 or better, Intel GMA X4500 or bette
  • DirectX: Wersja 9.0
  • Miejsce na dysku: 10 GB dostępnej przestrzeni

Aktywacja klucza

Aktywuj w Origin:  
Pobierz i zainstaluj klienta Origin na swoim komputerze
( https://www.origin.com/usa/en-us/store/download ), a następnie zarejestruj się i zaloguj.
Znajdź swój klucz Origin w przesłanym od nas mailu skopiuj go oraz wklej w aplikacji steam.
Otwórz klienta Origin, kliknij sekcję „Moje konto”, a następnie zakładkę „Zrealizuj kod produktu”.

Twoja nowa gra jest teraz aktywowana i gotowa do pobrania. Znajdziesz ją w bibliotece!
Dodatkowe wsparcie dla klienta Origin można znaleźć tutaj: https://help.ea.com/en/origin/origin/