IMMORTALS FENYX RISING PC

Immortals Fenyx Rising™ ożywia wspaniałą mitologiczną przygodę. ... Zmierz się z mitologicznymi bestiami, opanuj legendarne boskie moce i pokonaj Tyfona, najbardziej zabójczego tytana w greckiej mitologii, podczas epickiej i ponadczasowej walki. Stawką tego starcia jest los świata, a ty jesteś ostatnią nadzieją bogów.

245.99 PLN


PLATFORMA: UPLAY  
Data wydania: 2020-12-03
Wydawca: UBISOFT
Developer: UBISOFT
Wersja językowa:
ANGIELSKI / POLSKI

W grze wcielamy się w zapomnianego bohatera, który decyduje podjąć się ciężkiego zadania w celu uratowania Greckich Bogów i odzyskania ich cennych mocy. Wszystko za sprawą Tyfona - pół człowieka, pół zwierzęcia, wyklutego z jaj podarowanych Gai przez Tartara, po tym, jak ta poprosiła go o pomoc, będąc wściekłą na Zeusa za zamknięcie tytanów. W ten sposób narodził się potwór przepełniony nienawiścią do wszystkich bogów, a my zaś musimy stawić mu czoła. Ciekawe jest to, że cała historia opowiadana jest przez Homera jego wnukom, którzy to zadając niezliczoną ilość pytań, dodają humoru tytułowi.

Trailer Video

Wymagania Systemowe

Minimalne: Intel Core i5-2400 3.1 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz. 8 GB RAM. karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 / 3 GB Radeon R9 280X lub lepsza. 28 GB HDD. Windows 7 64-bit.

Aktywacja klucza

UPLAY